Kontakt

Vi är Scartab

Joachim Ekeblad

Försäljnings- och inköpschef

Tel: 073-800 00 40

Mail: joachim@scartab.com

Niklas Byström

Affärsutvecklare / Säljare

Tel: 070-775 07 50

Mail: niklas.bystrom@scartab.com

Torbjörn Karlsson

Produktionschef återvinning Svanvik

Tel: 070-300 00 42

Mail: torbjorn@scartab.com

Elisabeth Martinsson

Ekonomichef / Admin

Tel: 073-800 04 41

Mail: elisabeth@scartab.com

Niklas Karlsson

VD / Projektledare

Tel: 070-300 00 43

Mail: niklas@scartab.com

Paul Petersson

Demonteringsförman

Tel: 073-800 04 42

Mail: paul@scartab.com

Ola Martinsson

Demonteringsförman

Tel: 070-300 33 51

Mail: ola@scartab.com

Sebastian Ekeblad

Demonteringsförman

Tel: 076-128 61 95

Mail: sebastian@scartab.com

Roger Berglund

Demontör

Kristoffer Davidsson

Demontör

Marcus Myller

Demontör

Jawdat Issa

Demontör Svanvik

Per-Anders

Per-Anders Hermansson

Demontör

Madeleine Karlsson

Demontör Svanvik

Edvin Erléus Demontör

Edvin Erléus

Demontör

Porträtt av Jonathan, demontör på Svanvik

Jonathan Skytt

Demontör Svanvik

Anders Danielsson Demontör Svanvik

Anders Danielsson

Demontör Svanvik

Kontakta oss gärna

Inga svar

Lämna ett svar

Din e-postadress kommer inte publiceras. Obligatoriska fält är märkta *