Kontakt

Vi är Scartab

Joachim Ekeblad

Senior Affärsutvecklare/Projektägare

Tel: 073-800 00 40

Mail: joachim@scartab.com

Porträtt av Henrik Kårfeldt

Henrik Kårfeldt

Affärsutvecklare / Projektägare

Tel: 070-563 86 60

Mail: henrik@scartab.com

Elisabeth Martinsson

Ekonomichef / Admin

Tel: 073-800 04 41

Mail: elisabeth@scartab.com

Joen Jensen

Försäljning Råvara

Tel: +45-535 550 00

Mail: joen.jensen@scartab.com

Jonas Sardal

Affärsutvecklare

Tel: 070-713 92 65

Mail: jonas@scartab.com

Porträtt av Jonathan, demontör på Svanvik

Jonathan Skytt

Produktionschef Svanvik

Tel: 070-300 78 40

Mail: jonathan@scartab.com

Niklas Karlsson

VD / Projektledare

Tel: 070-300 00 43

Mail: niklas@scartab.com

Ola Martinsson porträtt

Ola Martinsson

Projektchef Fält

Tel: 070-300 33 51

Mail: ola@scartab.com

Paul Petersson porträtt

Paul Petersson

Projektchef Fält

Tel: 073-800 04 42

Mail: paul@scartab.com

Roger Berglund

Demonteringsförman Fält

Tel: 070-350 87 34

Mail: roger@scartab.com

Per-Anders

Per-Anders Hermansson

Demonteringsförman Fält

Tel: 076-108 97 87

Mail: perra@scartab.com

Erik Porträtt

Erik Jonsson

Demontör Svanvik

Madeleine Karlsson

Demontör Svanvik

Arlinda Porträtt

Arlinda Qavalar

Demontör Svanvik

Anders Danielsson Demontör Svanvik

Anders Danielsson

Demontör Svanvik

Anton Silander Porträtt

Anton Silander

Demontör Fält

Victor Brav

Victor Brav

Demontör Svanvik

Wilmer Pollack

Demontör Svanvik

Henrik Gilliusson

Demontör Fält

Tony Axelsson Porträtt

Tony Axelsson

Demontör Fält

Isak Rubinstein Porträtt

Isak Rubinstein

Demontör Fält

Porträtt av Kihm Alexandersson

Kihm Alexandersson

Demontör Svanvik

Kontakta oss gärna

Inga svar

Lämna ett svar

Din e-postadress kommer inte publiceras.